Alveno je na nový zákoník práce s dovolenými připravené

Od 1. 1. 2021 se změní dle novely zákoníku práce výpočet dovolené. Zásadní je počítání dovolené nikoli za odpracované dny, ale za odpracované hodiny. Dovolená se tedy již bude také nově vyjadřovat v hodinách.

Docházkový systém Alveno je vždy aktuální

Změna na pohled sice nepatrná, ale v některých důsledcích zásadní. Teď nemyslíme jen důsledky pro jistě spravedlivější výpočet dovolené u všech zaměstnanců, ale také pro naše programátory v IRESOFTu, kteří na tyto změny připravovali docházkový systém Alveno, jež nastanou od 1. 1. 2020.

Běžní uživatelé moderního cloudového docházkového systému Alveno si ale téměř nevšimnou, že od prvního ledna pracují s nejaktuálnější verzí, odrážející zmiňovanou novelu zákoníku práce. Tedy do té doby, než začnou pracovat s dovolenou. Tady na ně bude čekat opět již připravený aktualizovaný systém.

Docházka v souladu se zákonem

Cloudový docházkový systém Alveno není běžným softwarem, je to ucelená služba, která patří ke standardům společnosti IRESOFT, s plnou podporou klientského servisu, správou dat a v neposlední řadě i pravidelnou aktualizací softwaru tak, aby systém odpovídal nejen nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků, ale byl vždy v souladu s aktuálními platnými zákony České republiky.

Zkrátka aby zákazníci našeho docházkového systému byli maximálně oproštěni od starostí se správou systému, jeho instalací, údržby a aktuálností, mohli se v klidu soustředit na svoje podnikání a práce s docházkovým systém se stala třeba i zážitkem. O vše zmiňované se Alveno postará.

O uživatele Alveno pečuje početný tým, který je připraven vám zodpovědět jakékoliv otázky. A pro ty z vás, kteří Alveno ještě nemáte, jsou vám kdykoliv bezplatně a nezávazně připraveni tento docházkový systém odprezentovat. A to ať už osobně, nebo v této době i on-line.

Pokud řešíte, jak evidovat nově od 1. 1. 2020 dovolenou a nemáte Alveno, neváhejte. Se změnami, spojenými s novým zákoníkem práce a evidencí docházky, a tedy i dovolenými, vám rádi pomůžeme.

Zalíbil se vám systém Alveno?
Chtěli byste si vyzkoušet na vlastní kůži, jak vám může pomoci?