Začíná období konferencí! Na které se uvidíme?

Po dost dlouhé době se můžeme všichni sejít jinak, než přes obrazovky a sluchátka našich telefonů a počítačů, tak si to pojďme užít! Na podzim toho bude opravdu hodně a rádi bychom nějaký ten čas strávili s Vámi. Na výběr máte konference v Brně, Praze a Ostravě. Je jen na Vás, kde to máte nejblíže.

Hledejte náš Alveno stánek!

Na každé konferenci najdete náš stánek, kde pro vás máme připravené překvapení a menší pohoštění, u kterého si můžeme promluvit třeba o tom, jak řešíte docházku zrovna ve Vaší firmě. Tak co? Stavíte se na skleničku?

MEETUP Z 22. 9. 2021 v Brně

První konference, na kterou Vás pozveme je MEETUP Z, kterou pořádají lidé z internetové agentury SOVA NET. Z konference s podtitulem Úspěch firmy stojí (nejen) na lidech si odnesete inspiraci a zkušenosti odborníků z oblasti práce s lidmi. Zjistíte, jak na dosahování cílů a dozvíte se tipy, jak rozvíjet Váš tým. Hlavním hostem bude hokejový trenér a kouč PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. Dalšími speakery spolumajitelka společnosti Můj Personalista a Senior HR konzultantka Dana Havlíčková Lišková a kapitán svobodné firmy & business navigátor Petr Pouchlý.

Kdy: 22. září 2021, 14:00 - 21:00  

Kde: ABZAC Brno, Šimáčkova 704/135, Brno-Líšeň

Na konferenci se můžete zaregistrovat online na webu. Jen moc neváhejte, počet míst je omezen kapacitou sálu.

HR days 6. – 7. 10. 2021 v Praze

Další konferencí je HR days, jedná se o 10. ročník odborného veletrhu pro personalisty. Letos to bude opravdu velké. Dva dny konference Vás obohatí o nové trendy v oboru a vybrat si můžete z více než 70 přednášek od zkušených profesionálů, mezi nimi si můžete poslechnout přednášku od Michala na téma „Jak udělat zaměstnance šťastnějšími pomocí HR systému a docházky?“.

Kdy: 6. – 7. října 2021

Kde: PVA EXPO PRAHA

Na konferenci se registrujete na webu konference a vstup je zdarma.

HRko 14. 10. v Ostravě

Poslední z konferencí, tentokrát v Ostravě, v úžasném areálu Dolní Oblasti Vítkovic. Těšit se můžete na 7 přednášek formou případové studie. Dozvíte se, jak budovat firemní kulturu přímo od personalistů, kteří aktivně firemní kulturu budují a zjistíte, že se dá firemní kultura rozjet i bez velkých rozpočtů.

Kdy: 14. října 2021

Kde: Ostrava, Brick House, Dolní Oblast Vítkovice

Vstupenky koupíte na webu konference

Související články

Zalíbil se vám systém Alveno?
Chtěli byste si vyzkoušet na vlastní kůži, jak vám může pomoci?