Alveno je na nový zákoník práce s dovolenými připravené

alveno-je-na-novy-zakonik-prace-s-dovolenymi-pripravene-bg

Od 1. 1. 2021 se změní dle novely zákoníku práce výpočet dovolené. Zásadní je počítání dovolené nikoli za odpracované dny, ale za odpracované hodiny. Dovolená se tedy již bude také nově vyjadřovat v hodinách.

Docházkový systém Alveno je vždy aktuální

Změna na pohled sice nepatrná, ale v některých důsledcích zásadní. Teď nemyslíme jen důsledky pro jistě spravedlivější výpočet dovolené u všech zaměstnanců, ale také pro naše programátory v IRESOFTu, kteří na tyto změny připravovali docházkový systém Alveno, jež nastanou od 1. 1. 2020.

Běžní uživatelé moderního cloudového docházkového systému Alveno si ale téměř nevšimnou, že od prvního ledna pracují s nejaktuálnější verzí, odrážející zmiňovanou novelu zákoníku práce. Tedy do té doby, než začnou pracovat s dovolenou. Tady na ně bude čekat opět již připravený aktualizovaný systém.

Docházka v souladu se zákonem

Cloudový docházkový systém Alveno není běžným softwarem, je to ucelená služba, která patří ke standardům společnosti IRESOFT, s plnou podporou klientského servisu, správou dat a v neposlední řadě i pravidelnou aktualizací softwaru tak, aby systém odpovídal nejen nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků, ale byl vždy v souladu s aktuálními platnými zákony České republiky.

Zkrátka aby zákazníci našeho docházkového systému byli maximálně oproštěni od starostí se správou systému, jeho instalací, údržby a aktuálností, mohli se v klidu soustředit na svoje podnikání a práce s docházkovým systém se stala třeba i zážitkem. O vše zmiňované se Alveno postará.

O uživatele Alveno pečuje početný tým, který je připraven vám zodpovědět jakékoliv otázky. A pro ty z vás, kteří Alveno ještě nemáte, jsou vám kdykoliv bezplatně a nezávazně připraveni tento docházkový systém odprezentovat. A to ať už osobně, nebo v této době i on-line.Pokud řešíte, jak evidovat nově od 1. 1. 2020 dovolenou a nemáte Alveno, neváhejte. Se změnami, spojenými s novým zákoníkem práce a evidencí docházky, a tedy i dovolenými, vám rádi pomůžeme.

Zaujal Vás systém Alveno?