Alveno podporuje projekt Na Svinec

obloha při západu slunce

Jsme hrdým partnerem projektu Na Svinec, jedním z vítězů Chytré myšlenky.

Docházkový systém Alveno našel netradiční využití u sportovních a volnočasových aktivit. Už na začátku roku 2019 se totiž stal vhodným řešením pro projekt Na Svinec, který je určený pro všechny milovníky aktivního života a pohybu v přírodě. Projekt spočívá v evidování a počítání výstupů na kopec Svinec nedaleko Nového Jičína. A zúčastnit se může prakticky kdokoli. Je možné se zapojit do celoroční nebo i jiné krátkodobější výzvy a své výstupy na kopec Svinec zaznamenávat a počítat pomocí otisku prstu.

Otisky prstů se evidují a započítávají právě v docházkovém systému Alveno, kde se historie zaevidovaných výstupů také ukládá. Je nám potěšením, že jsme se právě my mohli stát dodavatelem hardwaru i softwaru, pomocí kterého jsou výstupy evidovány a který napomáhá k dosažení cílů projektu. A těmi jsou společné zážitky, udržení zdraví a radost z pohybu všech zúčastněných.

Potěšení přináší i skutečnost, že se projektu velmi daří. To potvrdila také úspěšná účast v akceleračním programu Chytrá myšlenka, který se zaměřuje na podporu chytrých nápadů a projektů v Moravskoslezském kraji. V pátek 6. prosince 2019 byli v Impact Hub Ostrava vyhlášeni vítězové a projekt Na Svinec získal cenu náměstka hejtmana kraje pro chytrý region. Máme radost a gratulujeme.

Zapojte se do projektu i vy. Více informací najdete na: nasvinec.cz nebo na facebokovém profilu @nasvinec. Pro účast v soutěži je potřeba se registrovat a zaplatit symbolické roční startovné ve výši 200 Kč. Při registraci je nutné pořídit otisky nejméně tří prstů z každé ruky účastníka, a z toho důvodu i vyplnit souhlas se zpracováním osobních údajů.

Další informace se můžete dočíst zde:

Zaujal Vás systém Alveno?