Využijte dotaci na pořízení nových IT technologií a digitalizujte procesy ve společnosti

nahledove-obrazky

Zvažujete pořízení nových informačních technologií pro vaši společnost? Máme pro vás skvělou novinku! Od 3. července 2023 je k dispozici nový dotační program zaměřený na digitalizaci firem. Je třeba jednat rychle, protože žádosti o dotaci musí být podány do 2. listopadu 2023. Přijďme se společně podívat, pro koho je tato dotace určena a na co všechno ji můžete využít (může se použít například na náklady spojené se softwarem pro evidenci docházky a digitalizaci personálních procesů). Zjistěme také, jak můžete požádat o tuto dotaci.

Pro koho jsou dotace určeny?

Tento dotační program je dostupný pro malé a střední podniky, které plánují pořídit nový software a nevýrobní technologie. Co se týče nevýrobních technologií, jedná se o hardware a software, který není přímo spojen s výrobními procesy. Například, pokud má e-shop zájem investovat do digitalizace a optimalizace skladů, může tuto dotaci využít.

Jakou výši dotace můžete čerpat?

Minimální výše dotace je stanovena na 250 000 Kč, zatímco maximální výše je 5 000 000 Kč. Míra dotace se pohybuje mezi 30 % a 40 % a konkrétní výše závisí na výše částky a velikosti podniku.

Co vše lze dotovat

Nevýrobní technologie a systémy pro:

  • 👉 kancelář (včetně docházkových a HR systémů)
  • 👉 IT zázemí
  • 👉 marketing a obchod
  • 👉 výrobu
  • 👉 sklad
  • 👉 bezpečnost
  • 👉 služby a zakázkový vývoj

Společnosti, které o dotace žádají nejčastěji kombinují vícero investic. Může to být zavedení ERP nebo CRM systému, zakoupení manipulační techniky, vybudování LAN sítě, ale samozřejmě také docházkové, přístupové a personální systémy. Ano, i na SaaS produkty je možné dotaci čerpat a do nákladů může zařadit také implementaci služeb.

Společnosti, které žádají o dotace, často kombinují více investic. Mezi tyto investice může patřit zavedení ERP nebo CRM systému, pořízení manipulační techniky, vybudování LAN sítě a samozřejmě i docházkové, přístupové a personální systémy. Ano, je možné využít dotace i na SaaS produkty od Alvena a do nákladů je možné zařadit také implementaci služeb.

Máme pro vás jednu radu: Čím více řešení kombinujete v balíku, tím větší máte šanci získat dotaci.

Pokud máte zájem o dotaci, rádi vám pomůžeme. Spolupracujeme s dotační společností RPA a společně najdeme řešení i pro váš podnik. Neváhejte se nám ozvat.

Zaujal Vás systém Alveno?