Kontrola docházky zaměstnanců v průmyslu

Stolní vrtačka na pracovním ponku

Jak zabezpečit průmyslové objekty a zefektivnit kontrolu docházky zaměstnanců? Známe řešení!

Kontrolovat potřebují nejen administrativní pracovníci. Totéž je nutné zajistit také u dělníků, operátorů CNC strojů a dalších specifických profesí v různých průmyslových odvětvích.

Co vám zajistí efektivní kontrolu docházky? Docházková čtečka!

Spolehlivým prostředkem pro kontrolu a evidenci docházky zaměstnanců jsou docházkové čtečky. U nás v sekci Alveno máte na výběr z vysoce kvalitních biometrických docházkových čteček DSi 200 a DSi 700. Naše čtečky umožňují identifikaci zaměstnance pomocí otisku prstu a zároveň i prostřednictvím čipu, případně karty.

Jak na výpočet mezd a plánování směn?

Spolehlivá kontrola docházky zaměstnanců a přesná evidence odpracované doby nestačí. Potřebujete ze získaných dat spočítat mzdy. Docházkový systém Alveno vám to značně ulehčí. Snadno díky němu exportujete potřebná data pro výpočet mezd do mzdového programu. Docházkový systém vám umožňuje i plánování směn, což uvítáte zvláště ve vícesměnném provozu.

Bonus navíc vás ohromí

Ideálním řešením pro kontrolu zaměstnanců v průmyslu představuje systém sledování zakázek. Docházkový systém Alveno propojený s informačním systémem IZIO. Díky této kombinaci budete vědět, na čem který zaměstnanec právě pracuje. Rovněž získáte přehled o hodnotě všech zakázek z hlediska nákladů i prodejních cen.

Výše uvedená řešení vám sníží provozní náklady a zvýší produktivitu práce vašich zaměstnanců. Věnujte se rozvoji svého businessu a starosti s docházkou zaměstnanců nechte na nás. U nás v Alveno pro vaši firmu navrhneme řešení přímo na míru.

Zaujal Vás systém Alveno?