Zvažujete biometrický systém? Cena už není překážkou!

prasátko s penězi

Biometrické systémy si dříve mohl kvůli jejich finanční nákladnosti dovolit málokdo. Ale v současnosti si může biometrický systém pořídit i malá firma.

Příznivější cena biometrických systémů zvýšila jejich dostupnost i pro malé firmy. Pořídit si biometrický systém tak může i firma do 20 zaměstnanců. Ale jak se na trhu biometriky zorientovat? Poradíme vám jak vybrat kvalitní biometrický systém.

Nejlevnější neznamená nejlepší

Kvalitní biometrický systém stojí kolem 20 – 30.000,- Kč. Levnější systémy mají různé nedostatky (např. nízkou kapacitu paměti či nekompatibilitu se mzdovým programem).

Cenová kalkulace vám napoví

Důvěryhodné firmy nabízející biometrické systémy vám při rozhodování o nákupu sdělí cenovou kalkulaci. Díky tomu přesně víte, s jakými pořizovacími náklady máte počítat.

Nabídka zaškolení je samozřejmostí

Biometrický systém pořizujte tam, kde vám nabízejí doplňkové služby. Zásadním doplňkem k pořizovanému systému je zaškolení uživatelů.

Instalace je snadná

Moderní systémy se vyznačují snadnou instalací. Nainstalovat biometrický systém byste měli zvládnout i vy. Poskytnutí návodu k instalaci je samozřejmé.

Systém je uživatelsky přívětivý

Ovládání systému má být intuitivní a snadno pochopitelné všem uživatelům.

Nastavení je zabezpečené proti zneužití

Přístup do nastavení docházkové čtečky má pouze držitel administrátorské karty.

Přesná identifikace zajištěna

U nás v Alveno zajišťuje spolehlivé rozpoznání otisků prstů vašich zaměstnanců vysokorychlostní algoritmus ZK 10.0.

Uvedené rady využijete i při výběru čipových systémů.

Zaujal Vás systém Alveno?