Naturfyt – Bio s.r.o.

30 Počet zaměstnanců
Biometrická čtečka
Přístupový systém
Docházkový systém
nahled-950x500

„V minulosti jsme ve firmě používali starší verzi Alvena. Po přestěhování do nové výrobní haly jsme ale na doporučení zvolili jiný docházkový systém. To se však ukázalo jako obrovská chyba – nefungovaly nám exporty do mzdového systému, čtečku otisků prstů se ani nepodařilo zprovoznit.

Začali jsme se tedy poohlížet po jiném řešení. Oslovili jsme znovu Alveno. Tentokrát nám byla nabídnuta nová cloudová verze. Mezi naše hlavní požadavky patřila již zmíněná funkční čtečka otisků prstů a export do mzdového systému KARAT. Tento tehdy ještě nefungoval, ale Alveno ho pro nás zařídilo.

Alveno pro nás znamená jednoduchý způsob evidence docházky. Máme perfektní přehled o docházce našich zaměstnanců, vedoucí pracovníci vidí, kdo je v daný okamžik přítomen na pracovišti a kdo nikoli, sami zaměstnanci mají přehled o své docházce i z pohodlí domova.

Velmi milým překvapením je i technická podpora. Kdykoli se vyskytne nějaký problém, okamžitě nás někdo kontaktuje a ochotně vysvětlí nebo pomůže řešit nastalý problém. Toho si velice vážíme.“

Jana Veselá – CEO Assistant

Zalíbil se vám systém Alveno?

Chcete si vyzkoušet docházkový nebo HR systém? Případně ideální kombinaci obojího? Zanechte nám kontakt!

Chcete nám raději zavolat?