Digitalizujte personální agendu ve společnosti díky HR systému Alveno

Žádná instalace a lehká implementace
Podpora, na kterou je spolehnutí
Proč si vybrat HR systém Alveno

Vyzkoušejte HR systém se všemi funkcemi na 48 hodin ZDARMA

S čím vším HR systém pomůže

Známe lepší způsob, jak trávit čas, než hledat v nekonečném množství šanonů, papírů, smluv a v záznamech v kalendáři. HR systém Alveno Vám usnadní papírování, kontrolu smluv, školení a majetku ve vaší společnosti. To vše navíc přístupné odkudkoliv online díky bezpečnému cloudovému řešení.

Zaměstnanecká data jednoduše na jednom místě

Kompletní data o zaměstnanci kdykoliv a kdekoliv – v mobilu, v kanceláři, doma na home office. Přístup k datům přidělíte komukoliv – vedoucímu oddělení i dalším z týmu personalistů. Každému zaměstnanci můžete na pár kliknutí nasdílet osobní spis.

Evidence majetku dohledatelná během několika vteřin

Víte, kdo má přiřazeno firemní auto, notebook, mobil a další firemní majetek? Díky Alvenu budete mít přehled, navíc HR systém dokáže pohlídat, kdy má zaměstnanec nárok na výměnu. Vše se dozvíte jednoduše jak vy, tak kolega během několika sekund.

Pohlídá termíny – smlouvy, zkušební dobu, školení

Je 21. století, pryč jsou doby, kdy se smlouvy ukládaly do šanonů a lepily se lístečky do kalendáře. Mějte vše jednoduše pod palcem odkudkoliv a na pár kliknutí. Nastavte si notifikace a ukažte, že Vás zaměstnanci opravdu zajímají.

Jednoduchá tvorba elektronických šanonů, které si sami upravíte

Vytvořte si vlastní šanony, ale i smlouvy podle Vašich představ díky snadnému drag and drop systému. Vše jednoduše v přehledném online prostředí. Nechcete nic vytvářet, v pořádku, vzory jsme pro Vás připravili.

Snadné generování dokumentů na pár kliknutí

Vytvořte si vlastní dokument ze záznamů v elektronických šanonech. Stačí nahrát vlastní dokument (třeba předávací protokol nebo smlouvu), do něj si podle sebe vložíte jakákoliv data ze záznamu díky proměnným šanonu a vytvořený dokument máte nachystaný ke stažení, tisku nebo podpisu. Je to na Vás.

Přidejte se ke společnostem, které už Alveno využívají

„Alveno vyšlo jednoznačně nejlépe. Nejlepší řešení, nejlepší a nejrychlejší jednání, nejlepší cena a všechno probíhalo tak, jak my jsme si přáli. Samotná implementace trvala půlden a vše bylo do týdne od podepsání smlouvy vyřešené.“

Josef Saller
Warehouse Manager

„Na HR systému se nám líbí jednoduchost, funkčnost a to, že máme volnou ruku při tvoření vlastní struktury pro naši společnost. Zároveň máme pod dohledem veškerá důležitá data: např. konec zkušebních dob, pracovní poměry, či narozeniny.“

Zuzana Kalašová
HR Specialist

„Od objednání jsme hned 2. den začali řešit termín implementace. Ta byla z našeho pohledu neskutečně rychlá. Od vybrání a první schůzky bylo do 14 dnů vše vyřešeno.“

Roman Humeni
senior shop manager

Vyzkoušejte HR systém Alveno

Vyzkoušejte si HR systém se všemi funkcionalitami zdarma. Po vyplnění níže uvedených údajů Vám plnou verzi zpřístupníme na 48 hodin.