Docházkový systém

 • Moderní docházkové systémy mají dnes podobu cloudových aplikací. Ty s sebou přináší řadu výhod. Kromě velké úspory na hardwaru pro provoz systému a zálohování dat umožňuje cloudové řešení přístup ke vždy aktuální verzi aplikace z libovolného zařízení, a to bez nutnosti instalace jakýchkoli programů.

Docházkový systém
 • Evidence docházky pomocí cloudového docházkového systému přináší kromě časové a administrativní úspory pro mzdové účetní a další pracovníky starající se o docházku zaměstnanců řadu dalších možností, které lze využívat pro lepší kontrolu nad zaměstnanci, usnadnění řady vnitrofiremních procesů i lepší komunikaci, přehlednost a dohledatelnost. Docházkový systém zkrátka šetří váš čas i vaše nervy.

Docházkový systém pomůže, kde může 

Legislativní povinnost

Dle zákona je každý zaměstnavatel v České republice povinen evidovat pracovní dobu každého zaměstnance, včetně jeho čerpání zákonem daných přestávek. S tím může jednoduše pomoci docházkový systém Alveno.

Chytrý pomocník

Docházkový systém Alveno může pomoci také se zjednodušením řady dalších vnitrofiremních procesů. Pomocí systému můžete evidovat žádanky o dovolenou, zjišťovat nárok na stravenky nebo třeba sledovat přítomnost zaměstnanců.

3 výhody docházkového systému 

 • Automatické aktualizace

  Cloudové řešení docházkového systému zajistí, že budete mít k dispozici vždy aktuální verzi s platnou legislativou. Nemusíte se o nic starat, o vše se postaráme za vás.

 • Vaše data v bezpečí

  Všechny data jsou uložena na vysoce zabezpečených serverech v datových centrech, kde se vytváří pravidelné zálohy. Ušetříte tak nemalé náklady na hardware pro provoz docházkového systému i zálohu dat.

 • Neomezený počet přístupů

  Nemusíte se trápit, pro kolik zaměstnanců je potřeba pořídit přístupy, ani z kolika zařízení budete chtít do aplikace přistupovat. Počet přístupů i uživatelských licencí je v našem docházkovém systému prostě neomezený.

Funkce docházkového systému, které oceníte

 • Evidence docházky zaměstnanců včetně výjimek (lékař, homeoffice, sickdays, přestávky)
 • Zaokrouhlování pracovní doby dle individuálního nastavení a schvalování či zamítání evidovaných přesčasů v docházkovém systému
 • Možnost zasílání žádanek o dovolenou a další výjimky a jejich schvalování
 • Počítání zůstatků z fondů pro dovolenou a další výjimky
 • Sledování přítomnosti zaměstnanců v práci přímo v docházkovém systému
 • Softwarová čtečka s možností nastavení potvrzení GPS lokace
 • Výpočet nároku na stravenky
 • Měsíční výkazy pro import do mzdových systémů
 • Hromadné tiskové sestavy pro další agendu
 • Rozpis směn

Docházkový systém jako chytrý pomocník 

Individuální použití

Docházkový systém Alveno lze používat jako velmi striktní nástroj pro kontrolu pracovní morálky zaměstnanců. Na druhou stranu jej lze využívat i jako benevolentního pomocníka pro splnění legislativní povinnosti evidovat pracovní dobu a zároveň pro usnadnění agendy navazující na docházku. Jak si docházkový systém nastavíte, je jen na vás. Díky možnosti individuálního použití se tak Alveno hodí jako docházkový systém pro malé firmy i pro ty velké.

Online aplikace

Díky cloudovému řešení můžete mít přístup k docházkovému systému odkudkoli. Data jsou uložena a zálohována na vysoce zabezpečených serverech v datových centrech. A díky responzivnímu designu můžete do aplikace přistupovat z libovolného zařízení v práci, doma i na cestách. Docházka online – nikdy to nebylo jednodušší.

Docházkové systémy jsou v dnešní době nepostradatelným pomocníkem v každé firmě. Ať už hledáte docházkový systém pro malé firmy, nebo jste naopak větší či velká firma, Alveno vám ušetří spoustu práce i času. Připravíme vám docházkový systém na míru vašim potřebám. Od nás nedostanete jen program na docházku, samozřejmostí je technická i uživatelská podpora, která vám bude k dispozici.

Nemůžete se rozhodnout nebo máte nějaké otázky?

Ozvěte se nám. Rádi vám vše vysvětlíme.