Vaše nejčastější dotazy

Odpovídáme na otázky, na které se nás nejčastěji ptáte. Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám níže vaše telefonní číslo a my vám rádi odpovíme.

Co se stane při výpadku proudu nebo internetu? Smažou se mi data?

Po výpadku proudu ani internetu se Vám data ze čtečky nesmažou. Každá čtečka má svou interní paměť. Zařízení se v případě výpadku proudu pouze vypne, ale všechna data zůstanou uchována, dokud se elektrické připojení neobnoví. Pokud pouze vypadne internet, čtečka pošle data do systému ihned po obnovení spojení.

Lze zneužít otisky prstů?

Otisky prstů zneužít nelze. Ukládají se jako hash (síťová mapa bodů), který nelze zpětně rekonstruovat.

Lze propojit několik poboček do 1 systému?

Ano, do jednoho systému si můžete připojit libovolný počet docházkových nebo přístupových čteček, a to i když každá leží na jiné straně republiky.

Potřebuji vlastní server?

Ne, není potřeba. Výhodou cloudového řešení je, že nepotřebujete žádnou IT infrastrukturu na Vaší straně. O vše se staráme my.

V jakém formátu je výstup z docházkového systému?

Buď dle formátu potřebného k importu do Vašeho mzdového systému, nebo v podobě .pdf, .xls.

Jakým způsobem je čtečka propojena se systémem?

Záleží na typu čtečky, všechny umožňují připojení pomocí síťového kabelu a naše nejmodernější čtečka DSi 700 také pomocí Wi-Fi.

Mohou zaměstnanci sledovat svoji docházku?

Ano, mohou. Pokud jim dáte přístup do systému, mohou nahlížet na svoje docházková data.

Jak zkontroluji zaměstnance, kteří nechodí každý den na firmu?

Součástí systému je integrovaná softwarová čtečka s GPS lokací, použitelná z jakéhokoliv chytrého zařízení (telefon, tablet,…).

Jaké zabezpečení má Vaše cloudové řešení?

Naše servery jsou umístěny v datovém centru, které má maximální možnou ochranu. Zálohy se replikují na 3 různá, geograficky odlišná místa. Nehrozí tedy žádné nebezpečí, že o svá data přijdete.

Jak vypadá měsíční výkaz?

Tiskové sestavy jsou navrženy tak, aby obsahovaly všechny informace a legislativní potřeby pro případnou kontrolu. V rámci systému nabízím 3 varianty tiskových sestav.

Chcete se zeptat na něco jiného?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět.