Generujte vlastní dokumenty na pár kliknutí!

Snadné nastavení a rychlé generování
Okamžitá možnost podepsání
Přístup odkudkoliv online
V ceně HR systému
generovani-dokumentu-bg

Vytvářejte vlastní dokumenty z šablon díky proměnným v šanonu

Záznamy v elektronických šanonech jsou sice skvělá věc, ale co když potřebujete vytvořit dokument a ten třeba vytisknout k podepsání, nebo podepsat tento dokument elektronicky? Není problém, vytvořte si vlastní dokument klidně na firemním hlavičkovém papíře. Jak? Jednoduše!

Vlastní šablona u jakéhokoliv elektronického šanonu

Základ jakéhokoliv vytváření dokumentu je šablona. Stejně tak je tomu i v HR systému Alveno. Šablony si snadno vložíte ve formě dokumentu ve Wordu v jakémkoliv vytvořeném šanonu. Klidně využijte Vaši předdefinovanou šablonu na hlavičkovém papíře.

Kouzlo proměnných šablony

Před nahráním šablony dokumentu do systému proveďte rychlé úpravy. Dynamická pole jako je třeba jméno, datum předání nebo jakékoliv jiné dynamicky měnitelné pole ze záznamu jednoduše vložíte pomocí {{proměnných}}. Po úpravě dokumentu už jej stačí jen vložit do systému a můžete začít generovat vlastní dokumenty.

Generujte dokumenty odkudkoliv a kdykoliv

Výborně! Nyní už můžete jednoduše vytvořit dokument z jakéhokoliv záznamu. A to není vše, dokument můžete zkontrolovat, stáhnout, případně nechat podepsat elektronicky přímo přes HR systém Alveno.

Co o Alvenu říkají naši zákazníci

Alveno vyšlo jednoznačně nejlépe. Nejlepší řešení, nejlepší a nejrychlejší jednání, nejlepší cena a všechno probíhalo tak, jak my jsme si přáli. Samotná implementace trvala půlden a vše bylo do týdne od podepsání smlouvy vyřešené.

Josef Saller
Warehouse Manager

Od objednání jsme hned 2. den začali řešit termín implementace. Ta byla z našeho pohledu neskutečně rychlá. Od vybrání a první schůzky bylo do 14 dnů vše vyřešeno.

Roman Humeni
senior shop manager

Celá práce s výkazy je koncepčně jednodušší a příjemná je i barevnost a přehlednost produktu. Zároveň je snadné cokoli si dohledat, roztřídit, zobrazit si přítomnost zaměstnanců nebo třeba udělovat práva v provozech. Vše si nastavím sama tak, jak to pro svou práci potřebuji. Velkou výhodou je především vstřícnost konzultantů při podpoře se samotným používáním Alvena.

Alena Mrázová
Vedoucí hospodářské správy

Docházkový systém Alveno se stal nedílnou součástí nás všech. Moderní pojetí nabízí nejenom individuální nastavení dle potřeb pracoviště, ale i komplexní zpracování docházky a přehlednou kontrolu nad docházkou zaměstnanců, a to odkudkoliv.

Bc. Lucie Čechová
Customer Relationship Manager, Project Manager

Docházka se u nás dříve evidovala v excelu, ale když se firma začala rozrůstat a přibyly pobočky v dalších městech, začali jsme hledat pružnější řešení. Chtěli jsme systém, který bude uživatelsky jednoduchý a přívětivý nejen pro naše manažerky center, ale i pro zaměstnance. Mzdy zpracovává náš externí dodavatel, takže jsme chtěli také zajistit, aby šla data jednoduše z poboček na centrálu a z centrály k účetní firmě přímo exportem do jejich systému.

Mgr. Markéta Hegerová
HR Manager

Hned od první chvíle byla spolupráce opravdu výborná a profesionální. A hlavně si myslím, že Alveno je tím, jak vypadá a jak je intuitivní, docházkový systém pro 21. století.

Miroslav Řezníček
operations & shop manager

Velmi oceňujeme, hlavně nyní, když máme zaměstnance na home office a ve 4 lokalitách v rámci České republiky, celkové zrychlení zpracování mezd, automatizace a efektivita celého procesu evidence docházky.

Martina Chloupková
HR Director

Kolegové, kteří už měli předchozí zkušenost s docházkou se v Alvenu zorientují během několika minut a zaměstnanci, kteří se s docházkovým systémem nikdy nesetkali kvitují, že je Alveno velice intuitivní a že se s ním seznamují jednoduše v průběhu používání.

Irena Tichá
vedoucí personálního oddělení

S přechodem na cloudový systém Alveno se zjednodušila a hlavně zrychlila práce spojená s evidencí docházky zaměstnanců. Co musím ocenit, je možnost, navrhovat změny a nové funkce, které jsou postupně zařazeny do nových aktualizací. Díky API rozhraní jsme schopni data z docházkového systému dále využívat v našem informačním systému.

David Surovec
Informační technologie

Docházkový systém Alveno mi velmi ulehčil práci. Aktivně využívám funkci schvalování nepřítomnosti a rozpis směn. V případě, že potřebuji s něčím poradit, je mi k dispozici technik, se kterým jsem zatím vždy vše vyřešil.

Jindřich Novák

Díky docházkové čtečce DSi mám přesný přehled o tom, v jaký čas přišel zaměstnanec do práce. Otisky prstů nelze totiž zaměnit (např. jako u identifikace pomocí čipů nebo karet). Systém je přehledný a uživatelsky jednoduchý.

Petr Martínek

Napište si o HR systém s možností generování vlastních dokumentů

Po kontaktování se Vám ozveme a domluvíme si schůzku, na které Vám přímo na míru systém předvedeme.

Chcete nám raději zavolat?