Plánujte směny kolegům jednoduše

Žádná instalace a lehká implementace
Podpora, na kterou je spolehnutí
Průběžné aktualizace a vylepšení
Snadné plánování s vyrovnávacím obdobím
planovani-smen-bg

Docházkový systém Alveno s modulem pro plánování směn

Plánujte směny svým zaměstnancům. Jednoduše!

Nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu zvládnete v docházkovém systému naplánovat opravdu na pár kliknutí. Stačí si zvolit jedno z vyrovnávacích období, zadat týdenní pracovní fond a ihned můžete plánovat směny kolegům na celé období. Je to jen na Vás!

Snadné plánování směn na pár kliknutí

Pro provozy jako je výroba, obchody v nákupních centech, hotely a restaurace nebo třeba zdravotnictví často nestačí plánovat klasický pracovní týden s ranní, odpolední či noční směnou. Pro plánování směn podle svých představ jednoduše využijete Alveno s modulem Plánování.

Vyrovnávací období, které si zvolíte sami

Vyrovnávací období je základ při nepravidelných směnách ve společnostech. Standardní vyrovnávací období je sice půl roku, ale připravili jsme pro Vás více variant od jednoho měsíce až po celý rok. Navíc si můžete určit přesné datum, od kdy chcete se svým obdobím začít.

Dlouhodobý a měsíční plán

Do dlouhodobého plánu jednoduše naplánujete všechny směny kolegům na celé vyrovnávací období. Tyto směny jedním kliknutím přenesete do měsíčního plánu, kde můžete následně provádět jakékoliv změny (směny mezi kolegy v případě potřeby třeba zaměnit). Dlouhodobý plán si nechte netknutý, ať se k němu můžete vrátit.

Spočítejte si, kolik stojí docházkový systém s modulem pro plánování směn

Alveno si můžete objednat jako samostatný docházkový systém s integrovanou funkcí přístupového systému nebo jako rozšířený systém o modul Plánování. Ceny se liší vždy podle počtu zaměstnanců. Zjistěte si kompletní ceny jednoduše.

Zvolte si službu
Kolik máte zaměstnanců?

Zde se zobrazí cena po zadání všech parametrů

Docházkový systém S s plánováním pro 1‑50 zaměstnanců

Balíček mimo jiné obsahuje kvalitní podporu a kontinuální vývoj aplikace.

Více informací
3 300 Kč bez DPH

Cena za měsíc při ročním předplatném

Vyzkoušet Alveno

Docházkový systém M s plánováním pro 51‑100 zaměstnanců

Balíček mimo jiné obsahuje kvalitní podporu a kontinuální vývoj aplikace.

Více informací
5 700 Kč bez DPH

Cena za měsíc při ročním předplatném

Vyzkoušet Alveno

Docházkový systém L s plánováním pro 101-200 zaměstnanců

Balíček mimo jiné obsahuje kvalitní podporu a kontinuální vývoj aplikace.

Více informací
8 800 Kč bez DPH

Cena za měsíc při ročním předplatném

Vyzkoušet Alveno

Docházkový systém XL s plánováním pro více než 200 zaměstnanců

Balíček mimo jiné obsahuje kvalitní podporu a kontinuální vývoj aplikace.

Více informací
individuální cena

Napište nám

Vyzkoušet Alveno

Co o Alvenu říkají naši zákazníci

Alveno vyšlo jednoznačně nejlépe. Nejlepší řešení, nejlepší a nejrychlejší jednání, nejlepší cena a všechno probíhalo tak, jak my jsme si přáli. Samotná implementace trvala půlden a vše bylo do týdne od podepsání smlouvy vyřešené.

Josef Saller
Warehouse Manager

Od objednání jsme hned 2. den začali řešit termín implementace. Ta byla z našeho pohledu neskutečně rychlá. Od vybrání a první schůzky bylo do 14 dnů vše vyřešeno.

Roman Humeni
senior shop manager

Celá práce s výkazy je koncepčně jednodušší a příjemná je i barevnost a přehlednost produktu. Zároveň je snadné cokoli si dohledat, roztřídit, zobrazit si přítomnost zaměstnanců nebo třeba udělovat práva v provozech. Vše si nastavím sama tak, jak to pro svou práci potřebuji. Velkou výhodou je především vstřícnost konzultantů při podpoře se samotným používáním Alvena.

Alena Mrázová
Vedoucí hospodářské správy

Docházkový systém Alveno se stal nedílnou součástí nás všech. Moderní pojetí nabízí nejenom individuální nastavení dle potřeb pracoviště, ale i komplexní zpracování docházky a přehlednou kontrolu nad docházkou zaměstnanců, a to odkudkoliv.

Bc. Lucie Čechová
Customer Relationship Manager, Project Manager

Docházka se u nás dříve evidovala v excelu, ale když se firma začala rozrůstat a přibyly pobočky v dalších městech, začali jsme hledat pružnější řešení. Chtěli jsme systém, který bude uživatelsky jednoduchý a přívětivý nejen pro naše manažerky center, ale i pro zaměstnance. Mzdy zpracovává náš externí dodavatel, takže jsme chtěli také zajistit, aby šla data jednoduše z poboček na centrálu a z centrály k účetní firmě přímo exportem do jejich systému.

Mgr. Markéta Hegerová
HR Manager

Hned od první chvíle byla spolupráce opravdu výborná a profesionální. A hlavně si myslím, že Alveno je tím, jak vypadá a jak je intuitivní, docházkový systém pro 21. století.

Miroslav Řezníček
operations & shop manager

Velmi oceňujeme, hlavně nyní, když máme zaměstnance na home office a ve 4 lokalitách v rámci České republiky, celkové zrychlení zpracování mezd, automatizace a efektivita celého procesu evidence docházky.

Martina Chloupková
HR Director

Kolegové, kteří už měli předchozí zkušenost s docházkou se v Alvenu zorientují během několika minut a zaměstnanci, kteří se s docházkovým systémem nikdy nesetkali kvitují, že je Alveno velice intuitivní a že se s ním seznamují jednoduše v průběhu používání.

Irena Tichá
vedoucí personálního oddělení

S přechodem na cloudový systém Alveno se zjednodušila a hlavně zrychlila práce spojená s evidencí docházky zaměstnanců. Co musím ocenit, je možnost, navrhovat změny a nové funkce, které jsou postupně zařazeny do nových aktualizací. Díky API rozhraní jsme schopni data z docházkového systému dále využívat v našem informačním systému.

David Surovec
Informační technologie

Docházkový systém Alveno mi velmi ulehčil práci. Aktivně využívám funkci schvalování nepřítomnosti a rozpis směn. V případě, že potřebuji s něčím poradit, je mi k dispozici technik, se kterým jsem zatím vždy vše vyřešil.

Jindřich Novák

Díky docházkové čtečce DSi mám přesný přehled o tom, v jaký čas přišel zaměstnanec do práce. Otisky prstů nelze totiž zaměnit (např. jako u identifikace pomocí čipů nebo karet). Systém je přehledný a uživatelsky jednoduchý.

Petr Martínek

Napište si o docházkový systém s modulem Plánování směn

Po kontaktování se Vám ozveme a domluvíme si schůzku, na které Vám přímo na míru systém předvedeme.

Chcete nám raději zavolat?

Nejčastější dotazy k plánování směn

Jak naplánovat směny?
Díky online aplikaci Alveno si jednoduše zvolíte vlastní vyrovnávací období a naplánujete směny na pár kliknutí.
Co je to vyrovnávací období?
S vyrovnávacím obdobím se potkáte hlavně u nerovnoměrně rozvržené pracovní doby. Jedná se o období, ve kterém se zaměstnanci plánují směny podle jeho týdenního fondu hodin. Na konci vyrovnávacího období je ideální, aby měl zaměstnavatel naplánovány všechny hodiny tak, aby nevzniklo kladné nebo záporné saldo hodin. Vyrovnávací období tak prodlužuje období pro naplnění fondu pracovních hodin, zaměstnancům tak sledujete počet odpracovaných hodin v celé délce vyrovnávacího období.
Jak dlouhé může být vyrovnávací období?
Vyrovnávací období je zpravidla půlroční. Pro potřeby firem však Alveno pracuje s obdobím od 1 měsíce až po jeden rok. Ve vyrovnávacím období je potřeba naplánovat všechny směny všem kolegům najednou v dlouhodobém plánu.
Co je to nerovnoměrně rozvržená pracovní doba?
Jednoduše se jedná o jakoukoliv pracovní dobu, která není vždy jasně dána. Často si ji zaměstnavatelé volí sami podle daného týdenního pracovního fondu. Směna však může být i o víkendech, svátcích a nemusí se jednat o standardní ranní, odpolední nebo noční 8 hodinovou pracovní směnu. Nejčastěji se s nerovnoměrnou dobou setkáte v restauracích, hotelnictví, obchodech, ale i v nemocnicích a ve výrobě (dlouhý krátký týden).
Co to je docházkový systém?
Docházkový systém je software nebo aplikace určená k evidenci a správě docházky zaměstnanců v organizaci. Tento systém umožňuje sledovat a zaznamenávat pracovní dobu zaměstnanců, včetně jejich příchodů a odchodů z pracoviště, přestávek a dalších relevantních údajů. Docházkový systém často poskytuje také nástroje pro plánování směn, schvalování dovolené a evidenci nepřítomnosti zaměstnanců. Tímto způsobem pomáhá organizacím udržovat přesnou evidenci docházky, automatizovat procesy a zlepšit řízení pracovního času zaměstnanců.