Inspirativní HR snídaně ve Zlíně

Kdy
čtvrtek 23. 5. 2024, 8:00-12:30
Kde
Zlín, Hotel Baltaci Atrium

Na co se můžete těšit

Sami víme, kolik času zabírá administrativa personalistům. Proto jsme se rozhodli od této zátěže pomoci. Digitalizujte s námi personální procesy a věnujte se místo byrokracie lidem. Zastavte se na naší inspirativní snídaní.

Zjistíte, jak jednoduše digitalizovat personální procesy

Kolik díky digitalizaci dokážete ušetřit

Jak digitalizace pomůže s firemní kulturou

HOST HR brunche: Lenka Strempeková

HOST HR brunche: Jana Stehlíková

Na něco dobrého na zub, skvělou kávu a příjemnou společnost

Na koho se můžete těšit

Lenka Strempeková

Lenka Strempeková se věnuje zaměstnávání cizinců společně s kolegyní Alicí Soukupovou. Společně založily společnost ReloCzech. Jejich jedinečná synergie jim umožňuje se plně vcítit do výzev HR oddělení a nabídnout komplexní řešení, ať už jde o relokační podporu, kompletaci dokumentace pro pracovní a pobytová povolení, školení, kontrolu dokumentů či dohlížet na citlivou integraci cizinců. Jejich heslo „Děláme z cizinců kolegy“ reflektuje jejich osobitý přístup a odlišuje je na trhu.

Jana Stehlíková

Jana získala během své více než 15 praxe odborné znalosti v oblasti HR, managementu a business developmentu na různých pozicích v oblasti obchodu i lidských zdrojů. Se svou obchodní partnerkou Kateřinou Tkadlecovou založily startup FLECTO využívající trendů v oblasti flexibility práce, sebeplánování, digitalizace a automatizace lidských zdrojů. Flecto využívá zkušeností zakladatelek i přizpůsobuje se dynamice trhu práce. Janu najdete všude tam, kde se mluví o flexibilních formách práce a strategii diverzity, ať už přímo ve firmách, na konferencích nebo při tvorbě legislativy.

Kdy a kde se potkáme

Termín konání

23. 5. 2024 – od 8:00 do 12:30

Nebojte, nikdo nad vámi nebude stát a ťukat do hodinek. Jde nám o pohodu, zastavte se za námi kolem 8:00, budete mít čas na občerstvení a usazení u stolečků.

Harmonogram akce

Na co vše se můžete těšit? Chceme dát našim klientům vždy něco navíc, proto jsme si k dobrému jídlu a pití nepřichystali jen jednu přednášku, ale přizvali jsme si ještě jednoho hosta.

8:00 – 8:30 Příchod a snídaně

8:30 – 9:15 Digitalizace personálních procesů

9:15 – 9:45 Networking u šálku kávy

9:45 – 10:30 Lenka Strempeková

Zaměstnávání cizinců

10:30 – 11:00 Společný networking u kávy

11:00 – 11:45 Jana Stehlíková

Téma bude upřesněno

11:45 – 12:30 Společný networking u ukončení akce

Přihlaste se na HR brunch ve Zlíně

HR snídaně jsou čím dál žádanější. Myslete, prosím, na ostatní a nechte místo i pro ně (ideální počet je jeden účastník ze společnosti). Snídaně je pro personalisty ZDARMA.