pHRázdninový škopek

Kdy
čtvrtek 29. 8. 2024, 16:00-21:00
Kde
Brno - IRE domov
nahledove-obrazky

Kdy a kde se potkáme

Termín konání

29. 08. 2024 – od 16:00 do 21:00

Nebojte, nikdo nad vámi nebude stát a ťukat do hodinek. Jde nám o pohodu, zastavte se za námi kolem 16:00, budete mít čas na občerstvení a usazení u stolečků.

Kde se bude akce konat

IRE domov

IRE domov je sídlo všech Iresofťáků, kteří pracují na docházkovém a HR systému Alveno. Najdete nás v Králově poli, parkovat lze všude v okolí, kde jsou modré zóny (parkování od 6:00 do 17:00 zdarma). Pokud preferujete hromadnou dopravu, tak se k nám dostanete za 1,5 minuty ze zastávky Červínkova. Na adrese Purkyňova 99 pak vyjedete do 4. patra, kde nás už najdete.

Ukázat místo konání na mapě

Na koho se můžete těšit?

Veronika Kynčlová

Kombinace zkušeností externího recruitmentu a interního personalisty přivedla Veroniku do JOBky. Dnes a denně se potkává s problematikou komunikace se zaměstnanci a zdlouhavých procesů. Její vášní jsou životní příběhy, poznávání nových firem a jejich fungování, firemní kultura. S radostí s Vámi nasdílí své zkušenosti a možnosti, jak Vám JOBka usnadní život.

Radim Chalupík

Radim Chalupník, COO Digiskills, je odborníkem na inovace a digitální detox. Svoji profesní dráhu věnuje využití technologií ve vzdělávání a designování vzdělávacího procesu. Říká, že digitálně vzdělaný člověk by měl umět využívat technologie tak, aby byl efektivní, ale zároveň se jimi nenechal zcela pohltit.

Michal Hochman

MIchal pracuje ve společnosti IRESOFT jako CEO produktu Alveno. V IRESOFTu je také součástí FIRKULu, nebo-li kruhu firemní kultury. Pravidelně tak řeší, společně s dalšími členy kruhu, náladu v týmu jeho směrování a pomáhá tak rozvíjet unikátní firemní kulturu v IRE.

Harmonogram akce

16:00 – 16:30 Pozvolný příchod

16:30 – 16:50 Digital Employee Experience v roce 2024

V digitálním věku máme šanci posunout firemní kulturu na úplně novou úroveň! Díky moderním technologiím můžeme hodit byrokracii za hlavu (nebo ji alespoň výrazně omezit) a zaměřit se na to, co je opravdu důležité – rozvoj a podpora našich zaměstnanců.

16:50 – 17:10 Firemní kultura v praxi

Jak spoluvytváříme firemní kulturu v IRESOFTu? Odneste si naše unikátní know-how.

17:10 – 17:30 Transparentní komunikace ve společnostech. Utopie nebo realita?

Veronika Kynčlová ze společnosti JOBka.cz Vám na příkladech z praxe ukáže, jak je důležitá transparentní komunikace ve firmách.

17:30 – 18:00 Networking u šálku kávy

18:00 – 18:30 Panelové diskuse

18:30 – 21:00 Grilování, networking a překvapení

Přihlaste se na pHRázdninový škopek v Brně

Náš škopek je sice pro HRisty ZDARMA, ale je také omezen kapacitou našeho WorkCafé, proto je akce vyčleněna pro 30 nejrychlejších zájemců, myslete, prosím, na ostatní a nechte místo i pro ně (ideální počet je jeden účastník ze společnosti).