Jsou zaměstnanci skutečně v práci? Efektivní kontrola vás o tom ujistí.

home-office-take-resite-zda-vam-zamestnanci-z-domu-pracuji-bg

Být zaměstnavatelem není vůbec snadné. Kromě mnoha povinností máte i nemalé náklady na zaměstnance. Je proto nezbytné zajistit, že vaši zaměstnanci budou ve stanovený čas na svém pracovišti. Jenže jak si zaměstnance ohlídat? Jste-li právě na pracovišti osobně přítomen a vlastníte-li menší firmu, tak jistý přehled o docházce zaměstnanců máte. Ale ve střední a větší firmě to většinou není možné. I v menší firmě nastává občas problém. Nejste-li na pracovišti osobně přítomen, ztrácíte o zaměstnancích přehled. Navíc máte důležitější povinnosti než hlídat zaměstnance. Starostí vás zbaví moderní docházkové systémy. Díky nim je kontrola docházky zaměstnanců snadná.

Kromě kontroly docházky zaměstnanců vám docházkové systémy usnadní i výpočet mezd. Velkou výhodou je možnost propojení docházkového systému se mzdových softwarem. Údaje potřebné k výpočtu mezd tak snadno exportujete z docházkového systému do mzdového programu. Docházkové systémy se také používají k plánování směn.V současnosti se také docházkové systémy kombinují s přístupovými. Díky tomu zvýšíte zabezpečení své firmy.  

Docházkové systémy nabývají na významu. Bez moderních technologií se dnes prostě žádná úspěšná firma neobejde. Zvyšte prosperitu své firmy i vy! V Alveno vám s tím pomůžeme.

Zaujal Vás systém Alveno?