Podepisujte dokumenty elektronicky a bez starostí

Vlastní podpis v ceně HR systému
Podepsání vlastního dokumentu odkudkoliv
Možnost rozšíření o ověřený podpis
Podepisujte všechny pracovněprávní dokumenty
el-podpis-bg

Elektronický podpis pro snadné podepisování dokumentů. Kdykoliv a kdekoliv.

Alveno se přizpůsobí Vám, ne Vy jemu

Vstříc digitalizaci! V rámci ceny jsme pro Vás vyvinuli vlastní elektronický podpis, který můžete využít pro většinu pracovněprávních dokumentů. Další možností pro podepisování dokumentů je napojení na našeho partnera – společnost Signi.

V rámci ceny s Alvenem podepíšete

  • interní směrnice
  • předávací protokoly
  • absolvování školení (BOZP, PO, řidiči referenti apod.)
  • pracovní smlouvy a jejich změny
  • dohody o výkonu práce na dálku
  • informace o zpracováních osobních údajů
  • a další, celkem se jedná o desítky pracovněprávních dokumentů

Ve firmě využíváme pro podpisy smluv s dodavateli a další manažerské dokumenty software třetí strany. Je super, že jej díky integraci můžeme kombinovat s elektronickým podpisem vyvinutým Alvenem. Drtivou většinu pracovněprávních dokumentů, kterých jsou desítky až stovky měsíčně, podepisujeme elektronickým podpisem od Alvena a nemusíme tak platit za každý podpis. Šetříme tak desítky tisíc ročně. Další dokumenty pak můžeme podepsat klidně přes Signi, ta variabilita je úžasná.

Alveno

Tvorba záznamu a generování vlastních dokumentů

Díky elektronickým šanonům snadno vytvoříte jakýkoliv záznam a vygenerujete z něj dokument na vlastním hlavičkovém papíře. Ten poté stačí elektronicky podepsat.

Zaslání dokumentu k podpisu

Dokument pošlete na podpis samotnému zaměstnanci, nebo třeba všem kolegům, pokud se jedná např. o směrnici. Jakýkoliv dokument je potřeba poslat na soukromý e-mail, který kolega uvedl. Na tento e-mail dorazí vygenerovaný dokument, který kolega podepíše.

Podepsání dokumentu zaměstnancem

Podpis dokumentu je opravdu jednoduchý, po prokliknutí z e-mailového upozornění stačí dokument zkontrolovat a následně podepsat. Podpis se provádí přes unikátní vygenerovaný kód, který je potřeba opsat. Po podepsání vidíte digitální stopu přímo v systému. Tuto košilku můžete následně přiložit k podepsanému dokumentu.

Integrace se software třetích stran

Nestačí Vám náš podpis, který je v ceně systému? Alveno můžete propojit se software třetích stran, které se specializují na elektronické podepisování dokumentů. U těchto společností se platí za každý podpis a to proto, že s každým podpisem platíte také za ověření u certifikační autority.

Co o Alvenu říkají naši zákazníci

Alveno vyšlo jednoznačně nejlépe. Nejlepší řešení, nejlepší a nejrychlejší jednání, nejlepší cena a všechno probíhalo tak, jak my jsme si přáli. Samotná implementace trvala půlden a vše bylo do týdne od podepsání smlouvy vyřešené.

Josef Saller
Warehouse Manager

Od objednání jsme hned 2. den začali řešit termín implementace. Ta byla z našeho pohledu neskutečně rychlá. Od vybrání a první schůzky bylo do 14 dnů vše vyřešeno.

Roman Humeni
senior shop manager

Napište si o HR systém s elektronickým podpisem dokumentů

Po kontaktování se Vám ozveme a domluvíme si schůzku, na které Vám přímo na míru systém předvedeme.

Chcete nám raději zavolat?