Urban Survival

70 Počet zaměstnanců
Docházkový systém
HR systém

Jak vyřešit docházku a digitalizovat personální agendu pro 70 zaměstnanců

V Urban Survival hledali docházkový systém pro více než 70 zaměstnanců. Alveno si zvolili kvůli snadným exportům do mzdového systému, jednoduché implementaci a perfektní zákaznické podpoře.

„Samotná implementace nám zabrala i s testováním a nahráním dat cca 3 týdny. Takže od podepsání smlouvy jsme pustili systém do ostrého provozu celkem po měsíc.“ Zuzana Kalašová, HR Specialist společnosti Urban Survival.

Zaměstnanci Urban Survival si docházkový systém velmi chválí, mohou si naplánovat dovolenou, ale i další nepřítomnost a navíc mají přehled, kolik volna jim ještě zbývá.

Nově ve společnosti využívají také HR systém, u kterého si chváli jeho univerzálnost. Veškeré dokumenty si mohou jednoduše vytvořit pomocí intuitivního Drag & Drop systému.

„Na HR systému se nám líbí jednoduchost, funkčnost a to, že máme volnou ruku při tvoření vlastní struktury pro naši společnost. Zároveň máme pod dohledem veškerá důležitá data: např. konec zkušebních dob, pracovní poměry, či narozeniny,“ dodává Zuzana Kalašová.

 

Zalíbil se vám systém Alveno?

Chcete si vyzkoušet docházkový nebo HR systém? Případně ideální kombinaci obojího? Zanechte nám kontakt!

Chcete nám raději zavolat?