Napojení na mzdový systém PAMICA

Moderní docházkový systém Alveno slouží především k evidenci docházky a k následnému zpracování podkladů pro mzdy. Díky možnosti exportu dat a jejich importu do mzdových systémů je další zpracování mezd už hračka.

Kromě evidence docházky, příchodů, odchodů, i přerušení pracovní doby, můžete v systému Alveno evidovat i informace o dovolené, návštěvách lékaře i dalších výjimkách i o služebních cestách. Systém pak umí sám spočítat výši nároku na stravenky, počet hodin přesčasů i výši příplatků, třeba za práci ve státní svátky.

Aby zpracování mezd bylo co nejjednodušší, lze evidovaná data snadno exportovat a následně importovat do mzdových systémů. Exportní sestava pro systém PAMICA zajistí, že pro vás bude zpracování mezd hračka.

Více o systému Alveno

Díky cloudovému řešení a možnosti nastavení dle individuálních potřeb a požadavků každé společnosti je Alveno vhodným systémem pro malé i velké firmy napříč všemi obory podnikání. Začátek i konec pracovní doby lze evidovat prostřednictvím softwarové čtečky, stále používané jsou ale i čtečky na karty, čipy i otisky prstů. Alveno tak lze využívat i jako přístupový systém.

Systém Alveno je poskytován formou SaaS (software jako služba) a jeho cena se odvíjí od počtu evidovaných zaměstnanců/úvazků. Řídí se dle aktuálního ceníku.

 

Výrobcem ekonomického systému PAMICA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem PAMICA
www.pamica.cz www.pohodaplus.cz