Webinář: Jak na Candidate Experience

Kdy
27. 9. 2024 od 9:00 do 10:00
Kde
on-line platforma Teams
nahled-blog-externi-clanky

Co se na webináři dozvíte?

Candidate Experience dokáže velmi dobře napovědět, jak potenciální uchazeči hodnotí na první pohled Vaší společnost. Jako HR jste prvními lidmi, se kterými se kandidát potká, než vkročí do firmy a jak se říká, první dojem je jen jeden. I proto se Candidate Experience řeší čím dál více. Podívejte se s námi na to, jak takovou první zkušenosti ovlivnit a jak se ji snažíme vylepšovat v IRESOFTu.

Proč vůbec řešit Candidate Experience?

Jak vůbec začít

HR jako vstupní brána do firmy

Konkrétní IRE tipy z praxe

Kdy a jak se na webinář přihlásíte

Termín konání

27. 09. 2024 od 9:00 do 10:00

Na webinář se přihlásíte z pohodlí Vaší kanceláře, nebo klidně na home office. Vyčleňte si přibližně hodinu až hodinu a půl. Nevyhovuje Vám termín? Nevadí, klidně se přihlaste a následně Vám zašleme záznam.

Jak se na weinář přihlásíte

platforma MS Teams

Webinář vysíláme on-line přes platformu Teams. Nebojte, pokud Microsoft Teams nemáte nainstalovaný, stačí se připojit jednoduše přes webový prohlížeč. Zadáte jen číslo schůzku a heslo, které Vám zašleme po přihlášení.

Přihlásit se v den konání

Kdo Vás webinářem provede

Renáta Balíková
HR manažer

Renču snad není potřeba představovat, ale pro pořádek tak učiníme. Renáta pracuje v IRESOFTu jako HR manažerka, je průkopnice na poli employer brandingu s ním spojeném budování firemní kultury a candidate experience. V IRESOFTu neustále pracujeme na tom, abychom byli firmou, ve které může být většina lidí šťastná většinu dní. Je to o našem myšlení, čemu věříme. Je to o vedení, které takové podmínky vytváří. Je to ale i o lidech, jejich hodnotách, chování a přístupu. Je to o každém z nás, a proto pečlivě vybíráme každého nového iresofťáka, abychom naše prostředí posilovali.

Přihlaste se na webinář

Po přihlášení Vám zašleme veškeré informace e-mailem.